top of page

APIE MUS

NOMINUS yra energetikos projektų vystymo bei konsultacijų įmonė, kurios pagrindinė ekspertizių sritis yra tvariosios energetikos projektai. Aktyviai dirbame su įmonėmis kurios nori diegti atsinaujinančios energetikos sistemas bei optimizuoti jau turimas sistemas padidinant jų našumą ir saugumą bei sumažinant kaštus.

Mūsų tikslas yra padėti savo klientams rasti ir plėtoti naujus techninius bei valdymo sprendimus jų įmonėse. Naujieji sprendimai turi padėti sumažinti eksplotacijos išlaidas bei supaprastinti dabartinių energetinių sistemų veikimą.

marc-sendra-martorell-427335-unsplash.jp
Home: About

MŪSŲ PASLAUGOS

Nuo strategijos ir operacijų iki galutinių projektų sprendimų investuojame visą savo intelektinį kapitalą, kad savo tarptautiniams klientams teiktume techninius ir teisinius sprendimus tiek nusistovėjusioms, tiek pažangiausioms technologijoms.

Mūsų partnerių kūrėjų, įrangos gamintojų, inžinerinių ir statybos įmonių tinklas sumažina laiką ir investicijas, kurių reikia mūsų klientų poreikiams patenkinti, kartu padidindamas jų projektų efektyvumą ir pelningumą.

Jūsų tikslas yra mūsų tikslas – tvarumas, kuris yra pelningas.

adi-goldstein-1384102-unsplash.jpg
cd362f64-2794-477a-aec6-49991f4e1032.jpg
electrical-towers-1230495-1920x1280_edit

ELEKTROS TINKLO KOKYBĖS OPTIMIZAVIMAS

Mes teikiame patikrintus elektros energijos kokybės sprendimus kartu su naujausiomis elektros tinklų analizės technologijomis. Mūsų tarptautinė profesionalų komanda, turinti didelę elektros inžinerijos patirtį, yra pasirengusi pasiūlyti specialiai pritaikytą strategiją, kuri leis tvariai ir efektyviai naudoti elektros energiją.

TVARIOS ENERGETIKOS KONSULTACIJOS

Mūsų ekspertai fokusuojasi on spręsdami aktualiausius elektros energijos pramonės iššūkius – skatindami elektros energijos sistemų evoliuciją su didesniu įperkamumu, patikimumu ir efektyvumu, teikdami technologinius ir ekonominius sprendimus.

ELEKTROS PARDAVIMAS

NOMINUS yra laisvosios rinkos energijos pardavėjas. Mūsų klientams garantuojamas ilgalaikis stabilumas ir prognozuojamos elektros kainos, kurios pranoksta bet kurios kitos Baltijos energetikos įmonės teikiamą finansinę naudą.

Susisiekti
Home: Services

MŪSŲ PARTNERIAI

Home: Projects

VAKARŲ MEDIENOS GRUPĖ, UAB

mediena2.jpg

SUSISIEKITE SU MUMIS

Senasis Ukmergės kelias 4, 14013, Vilnius

+370 698 40334

  • linkedin
globe-world-ippnw-light-nuclear-peace-11
Home: Contact
bottom of page