top of page

MAITINIMO KOKYBĖS SISTEMOS

Galima žymiai sutaupyti, kai yra šie apkrovos parametrai:

  • Nuolatinis elektros energijos suvartojimas 24 valandas per parą veikiančioms įmonėms

  • Greitas apkrovos kitimas, sukeliantis įtampos svyravimus

  • Transformatoriaus išjungimas: gali būti sumažintas vienu arba dviem žingsniais, naudojant įtampos mažinimo parinktį, naudojant atšakų keitiklį

  • Apkrova, kuriai būdingas aukštas harmonikų lygis


Pagal šį scenarijų  mūsų įmonė gali pasiūlyti galutinį sprendimą, kuris leis jūsų įmonei sutaupyti ilgalaikių lėšų.

measure.jpg

MATAVIMAS

Visi mūsų kokybiški įrašymo įrenginiai aprūpinti revoliuciniu PQZIP patentiniu algoritmu nuolatiniam bangos formos įrašymui, kad būtų užtikrintas duomenų prieinamumas bet kokiam įvykiui tinkle, nereikia nustatyti jokių trigerių ar slenksčių.

 

Yra modelių, atitinkančių vartotojo poreikius ir reikalavimus beveik bet kokiam verslui ir (arba) programai. Visi modeliai, sujungti su mūsų palaikoma galios valdymo programine įranga, leidžia apskaičiuoti  ~5 000 galios parametrų esant bet kokiai skiriamajai gebai, kad būtų galima rodyti ir pranešti iš gautų bangos formos signalų.

MODELIAVIMO ATASKAITA IR ANALIZĖ

Diegiame sudėtingus ir patikimus programinės įrangos sprendimus, kurie leidžia atlikti greitą duomenų tyrimą, analizę ir vizualizaciją. Galime naudoti modeliavimą, kad sudarytume išsamias ataskaitas, tiksliai apskaičiuojančias energijos taupymą ir jos poveikį tinklui.

Atliekame energijos suvartojimo analizę energijos sąnaudas prieš ir po sprendimo įdiegimo, taip pat teikiame stebėjimą, analizę, aliarmus ir ataskaitas realiuoju laiku.

report.jpg
sys_struct.png

SPRENDIMAI

Mes galime padėti įmonėms žymiai sutaupyti:

  • Įtampos nestabilumo valdymasnaudojant transformatorių, kuris greitai nusileidžia iki optimizuoto įėjimo įtampos lygio

  • Dabartinis sumažinimasnaudojant realaus laiko dinaminės reaktyviosios galios kompensavimo sistemą

  • Įtampos ir srovės harmonikų mažinimasįrengiant pagal užsakymą sukurtus reaktorius, suderintus su 5 arba 5 ir 7 harmonika

bottom of page